MŮJ PŘÍSTUP A TECHNIKY

TANTRICKÉ OŠETŘENÍ - "Cesta osobního růstu prostřednictvím potěšení a radosti"
Hlavním mým nástrojem a nezbytnou součástí každého setkání se mnou je "tantrický" přístup - tzn. láskyplná, vědomá a plná pozornost, otevřenost bez očekávání, hodnocení a předsudků jakéhokoliv charakteru vzhledem k deklarovaným či nevyřčeným ale zjevným či vycítěným potřebám zákazníka a respekt k individualitě, důstojnosti a přáním zákazníka a také k hranicím mým a zákazníka. Cíle setkání můžou být různé, ale většinou směřují k uvolnění, oživení, probuzení energie, uvolňování kanálů kundalini energie, zcitlivění těla, zvýšení pozornosti ke svému tělu, celotělové extatické stavy, alternativní i zcela živočišné potěšení a orgasmy. Aneb "tantra se nedá dělat špatně" - je-li smysluplný záměr k upřímnému sebepřijímání a sebelásce.
Dle přání klienta používám éterické, jemné, pevné, hrubé i lehce bolestivé doteky, rychlé, dynamické, pomalé, relaxační i neznatelné pohyby či pouhou přítomnost mého doteku. Dotýkám se peříčky, kožešinami, šátky, štětečky, špičkami prstů, celými prsty, dlaněmi, předloktími, koleny, chodidly či celým tělem, důtkami, provazy, škrábavými a pichlavými předměty opět dle přání a dohody s klientem.
Setkání může být plně oblečené, částečně oblečené, ve spodním prádle či jinak polonahé i nahé a to jak na straně klienta, tak na straně mé, vše dle přání, odvahy a komfortu klienta a jeho záměru. Dotýkat se Vás mohu na Vámi vybraných místech, na celém těle bez intimních míst a nebo také celostně a i uvnitř Vašeho těla - pokud si takové ošetření vyžádáte. Mohu používat omývání těla horkými žínkami či ledovou vodou. Poskytnout Vám nečekaně extatické zážitky tzv. "čtvrté dimenze", tedy masáž dutin nosu, uší, úst v průběhu Vaší meditace. Mohu Vám poskytnout uvolňující a ozdravné techniky vaginálního a análního mapování či masáže, včetně vnitřní masáže kostrče a oblasti "hnízda" hadí energie kundalini - pokud si takové ošetření výslovně vyžádáte.
Ať už Vás výše uvedené vyděsilo nebo naopak nalákalo - vždy se jedná o velmi přirozenou plynoucí masáž a péči, která odpovídá naladění klienta - vždyť cílem je rozvoj klienta prostřednictvím potěšení.

SHIBARI - "Provazy nahrazují láskyplné objetí, aneb nejsem chobotinice, a tak ruce nahrazuji provazem."
Shibari či Kinbaku jsou japonská slova spojovaná s východní školou bondáže - tedy svazování. V moderním pojetí může být Shibari jeden z prvků BDSM. Shibari však nemusí být jen pro milovníky bolesti-utrpení či naopak ubližování jiným, ale často je vyhledávána některá z forem svazování pro zážitek z intenzivního objetí, podvolení, znehybnění, které pak vedou např. k vnitřnímu uvolnění a klidu svazovaného. Cílů Shibari může být opět velmi široká paleta a pro každé setkání s provazy může být zvolena dle nálady jiná příchuť, záměr i role vázajících a svazovaných. Používám tradiční jutové, konopné nebo i kokosové provazy upravené speciálními postupy pro Shibari, pro vázání na intimních místech pak spíše umělé provazy, vzhledem hygienickým požadavkům - zkrátka jutu nelze pravidelně po každém setkání vyprat. Nejčastějším důvodem, proč moji klienti vyhledávají shibari, je chuť zažít trochu příjemné bolesti, ale zejména pocitu podvolení - dominantnímu riggerovi (ten kdo váže) a zažít propojení se sebou a tzv. sub-space nebo rope-space - tedy pocit vytržení z běžného života do jakési alternativní reality klidu, ticha, bezpečí a pevných doteků. Někteří tyto pocity přirovnávají k pocitu dítěte uvnitř mateřského lůna, kde je v bezpečí a pevně sevřený a šťastný. Osobně totéž také rád zažívám - jsem tzv. switch se silnější dominantní a velmi mírně sadistickou preferencí.

"Tantrické" BDSM - "Temný eros - poznávám své temné stránky a stíny a učím se je přijímat jako součást sebe."
BDSM je široký pojem pro různé způsoby a různé důvody, proč zažívat nějaký "útisk", nepohodlí, bolest, ponížení, podvolení či opačnou stranu - působení všeho tohoto řečeného někomu jinému. Já ve své komfortní zóně používám lehké až středně intenzivní působení a to pouze za účelem poskytnutí zážitku mírné bolesti, mírného nepohodlí, pocitu pevného objetí a svázání, podvolení a tedy mé dominance. To, proč vyčleňuji mé působení BDSM do podskupinky, která je občas nazývána "tantrické BDSM" nebo také "vědomé BDSM" je proto, že neposkytuji klientům ani mým blízkým tu část BDSM potěšení, která směřuje pouze a výhradně k pocitu ponížení či ublížení nebo týrání a bolesti bez jakýchkoliv dalších přesahů do spirituální a vyživující a oživující roviny života.

TANTRA-SHIBARI nebo SHIBARI-TANTRA?
Vše výše uvedené rád kombinuji - protože cítím, že to přesně ta symfonie prožitků, které se dají přirovnat, dejme tomu, k sladké čokoládě s chilli nebo pepřem. Cesta tantry je z mého pohledu ideální, ale řada lidí se nedokáže snadno uvolnit, odpojit od každodenních povinností, úkolů a také myšlenek - tedy "vypnout" ovládání hlavou….Tady přichází na pomoc BDSM/Shibari techniky - které přivádí klienta do stavu klidu, uvolnění, bytí "tady a teď", k uvědomění všech částí těla - protože trochu bolí nebo zažívají jiný intenzivní vjem, který vede koncentraci člověka na pocity a emoce a umožňuje právě vypnutí hlavy a to poměrně rychle. V tu chvíli nastoupí tantrická cesta a vede do hloubky a vnitřního prožívání, probouzení vnitřních energií a sil, čištění energetických kanálů, uvolňování bloků. Tedy tato kombinace je velmi vhodná pro moderního "roztěkaného" člověka, emancipované ženy zasypané úkoly v mužském světě a muže pod tíhou každodenních povinností a obav o rodinu, živobytí a budoucnost.

Provozovatel

Ing. Jiří Mošna, MBA                    
IČ: 06353983

Made with ‌

Mobirise