TANTRA - SHIBARI

Vítejte na stránce, která se věnuje celostnímu "ošetření" člověka vědomým dotekem, smyslnou tantrickou masáží a bondáží, zejména technikami shibari, a vybranými prvky z palety BDSM.


ÚVOD

Jmenuji se Jirka Mošna a zvolil jsem si cestu propojování tantrických technik, celostní smyslné masáže a prozkoumávání oblastí tzv. stínů či temných koutů sexuality mých klientů. K této volbě mě vedla vlastní zkušenost se sebou i s mými klienty. Osahal jsem si některé další techniky, postupy, cvičení, transformační zážitkové kurzy a ukázalo se mi, že právě propojení Tantry, Neotantrického doteku a Shibari, mi je přirozené a velmi blízké. Poskytuje přímý a komplexní prostor, který otvírá a oživuje tělo, srdce, duši, přináší hluboké spirituální prožitky, odstraňuje bloky a nepravdivé příběhy, které jsme si sami o sobě vytvořili a začali jim říkat "TO JSEM JÁ". Hlavně ale společně vedou k postupnému přijetí toho, co jsem skutečně já, co je mé, co je mi přirozené. Pomáhají naučit se právě toto JÁ mít rád, smířit se sním a užívat si své skutečné bytí, nikoliv role, které hrajeme, protože naše kultura a okolí jsou na ně zvyklé a považují je za normální.

70 % mých klientů tvoří profesionální a poloprofesionální maséři, bodyworkeři, somatičtí terapeuti, lektoři vědomého doteku, péče o pánevní dno, láskyplného doteku a práce s tělesnými i vesmírnými energiemi. Řada z nich již byli anebo se stali mými přáteli, pravidelnými klienty a také z přátel se stali pravidelní klienti a moji kolegové.
Věnuji se profesionálům z více i méně známých kvalitních tantrických škol, salónů či center v České republice a také vážným zájemcům o poznání tantrické cesty skrze potěšení.
Mají důvod vyhledávat právě moje služby - zjistěte z REFERENCÍ, co je k tomu vede.

Moji kolegové lektoři a maséři převážnou část svého pracovního času "dávají" svojí energii a pozornost a tedy potřebují sami:
    -  dobít "baterky" a rozproudit vlastní energii,
    -  oživit a ošetřit citlivost vlastního těla,
    -  uvolnit emoce, napětí i fyzické tělo,
    -  navodit extatické i celotělové či lokální orgasmické prožitky

Tyto pozitivní efekty a zážitky jsou dostupné i Vám - přijďte si užít kvalitu a péči, kterou vyhledávají sami odborníci na celostní tělesný rozvoj.

NABÍZENÉ SLUŽBY

Jak jste se dočetli již v úvodu - specializuji se zejména na postupy, metody a techniky, které se obvykle označují jako tantrická masáž (nebo také jako neotantrická masáž, celostní smyslná masáž, nebo také jako taoistická celostní masáž, dále také celostní ošetření či léčení těla, de-armouring, sexological bodywork atp.) a shibari (nebo také kinbaku nebo také východní styl/škola bondáže, nebo také japonská bondáž atp.) a  tantrické BDSM (což jsou iniciály zastupující tyto slova: Bondáž-Deviace-Dominance-Submise-Sadismus-Masochismus, někdy se vyčleňuje část jako "vědomé BDSM" či právě "tantrické BDSM"), můj způsob používání pro mne fungujících částí těchto palet technik a přístupů je specifický, a proto Vám na speciálním stránce popisuji, jak tyto komponenty vnímám a poskytuji. 
Nově zařazuji do svého repertoáru intimní setkání - inspirované mou současnou cestou ve škole Art of Being Oshova učedníka Alana Lowena - jde o velmi osobní setkání sebe sama se sebou - ve smyslu plné přítomnosti, otevřenosti, sebe-vědomí při interakci se mnou, jako osobním průvodcem, podporovatelem a spolu-průzkumníkem. Tato setkání jsou pro kohokoliv otevřená, velmi nabitá a také do jisté míry náročná. 

Průběh setkání:
0) Já se před setkáním vždy očišťuji jak hygienou tělesnou, tak duševní + připravuji a očišťuji prostor (cca 30 minut před setkáním)
1) Seznámení se s příchozím zákazníkem, jeho životní situací, zkušenostmi, jeho tělesnými omezeními, zdravotním stavem a anamnézou, speciálními požadavky a potřebami. Sjednání dohody o pravidlech setkání - hranice z hlediska doteků, nahoty, blízkosti/odstupu, intimity atp., záměr setkání a kontext záměru "proč?", přání ohledně rytmu a ladění setkání, použitých technik a případně pomůcek. Platba za setkání. (cca 10 - 50 minut)
2) Příprava před samotnými sjednanými aktivitami - prostor pro tělesnou očistu zákazníka. Já připravuji konkrétní potřeby a pomůcky pro sjednaný průběh setkání. (cca 5-10 minut)
3) Společné naladění - nacítění a případně duševní očista klienta před sjednanými aktivitami (cca 5 minut) a plynulé navázání hlavním "programem" setkání (cca 2 - 3 hodiny)
4) "Návrat zpět" - prostor pro klienta, aby si v klidu a již bez mého aktivního působení, ale za mé plné pozornosti usadil své zážitky, procítil své tělo a připravil jej k běžnému "provozu" v normálním světě (cca 5 - 20 minut)
5) Převléknutí klienta zpět do "civilu" a krátká či delší zpětná vazba, případně stanovení záměru pro další spolupráci. Rozloučení (cca 5-10 minut). Odchod klienta.

O MNĚ

Jsem čerstvý čtyřicátník a věnuji se již řádku let objevování různých cest k seberozvoji, sebepoznávání, potěšení, odhalování skrytých a zajímavých či blokujících zákoutí lidské duše a rozvíjení ducha a spirituality prostřednictvím vztahu k sobě, ke svému tělu, ke světu a svým blízkým. Mými dobrými průvodci a jsou například Osho (tantrický přístup k životu - filozofie), Wim Hof (ovládání těla pomocí chladu, dechu a koncentrace), Barbara Carrellas (tantra ve městě - v moderním světě s hravostí). V posledních letech mne osobním příkladem, pomocí, podněty, otázkami a svými kurzy, tréninky i certifikovanými výcviky inspirovala a směřovala také řada osobností v oboru ze zahraničí - zejména Alan Lowen a jeho cesta Art of Being, a také z Čech a Slovenska (Richard Vojík, Soptík, Jana Götzová, Edna, Joanna von Brook, Vojta Chládek, Canabelle, Denisa Říha Palečková a další), a také kolegové, přátelé, manželka i mé děti, i ti, které jsem se pokoušel provázet a inspirovat já.

Ve zkratce tedy:
Jsem muž, následovník Wima Hoffa na cestě ledového chladu, koncentrace a dechu, tantrik, milovník celostního vědomého doteku, průzkumník  světlých i temných zákoutí a stínů duše, zvídavý experimentátor vědomého (tantrického) BDSM, shibari rigger, ale rád si role i vyměním (switch).

O dění, které mne zajímá, věci, které mne inspirují a kterými se zabývám i nějaká aktuální foto mne, mé rodiny a přátel najdete na mém facebookovém profilu. https://www.facebook.com/jirka.mosna

Nejsem terapeut, léčitel, lékař, vědma, psycholog, psychiatr.
Jsem tantrický masér, průvodce Vašimi stíny, potěšením a jsem rigger (ten, kdo váže).
Můj klient za mnou přichází duševně, fyzicky i emocionálně zdráv a v dobré pohodě.
Od začátku do konce našeho setkání každý plně zodpovídáme za své hranice a osobní prostor a komfort.
Na začátku nastavené hranice a požadavky pro dané setkání vzájemně respektujeme po celou dobu.
V průběhu setkání lze hranice a požadavky pouze zužovat, nepřistoupím na rozšíření požadavků pro dané sezení.


REFERENCE

CO O MÝCH SLUŽBÁCH ŘÍKAJÍ LIDÉ?

Požádal jsem několik mých klientů - většinou mých přátel, kteří sami pracují na rozvíjení vztahu lidí k vlastnímu tělu, vnímání propojování spirituálních, fyzických a duševních světů u sebe a u svých klientů, aby pro Vás napsali několik řádků, jak prožili svá sezení - setkání či masáže se mnou:

"Setkání s Jirkou a provazy pro mě bylo velmi příjemné a obohacující. Byla to již několikátá zkušenost podobného "druhu" avšak zcela jedinečná. Na začátku jsme specifikovali moje přání a představy, probrali způsob komunikace a nastavili rámec. Sezení samotné probíhalo v bezpečné atmosféře, bylo plné hravosti, jiskřivosti, mých splněných představ i překvapení. Opravdu jsem si to užila a cítila se plně respektována. Jediné mínus byl čas, 90 minut je opravdu málo:) Při opakovaném setkávání vidím velký prostor pro rozvoj a prohlubování zážitků společně se vzájemnou důvěrou. Jirku velice doporučuji."

Daniela, sexological bodyworkerka, profesionální masérka

"Shibari v Jirkově provedení je pro mě nezapomenutelným zážitkem. Z počátku mě přepadl intenzivní strach a panika, že když budu svázaná, tak budu bezmocná. Díky Jirkově přístupu a zkušenostem, se tento strach po chvíli začal rozpouštět a vystřídaly ho hluboké pocity uvolnění, důvěry, bezpečí, odevzdání a radosti. Jirkovi moc děkuji za tyto hluboké a intenzivní prožitky." 

Eva, profesionální masérka

"Můj zážitek s Jirkou a provazy byl opravdu úžasný. Přála jsem si zažít pocit úplného odevzdání se. Postupně jsem se ve velké citlivosti, lehkostí a důvěře ocitla zcela svázána a bezmocná. Provazy, se zarývaly do mého těla a způsobovaly bolest, která mě však velice vzrušovala. Plná napětí jsem stále čekala, co bude dál. V mé mysli se postupně měnily pocity vzdoru a boje do krásného uvolnění a odevzdání se všemu. Mužské síle, sexualitě, situaci. Dlouho mě pak provázel pocit uvolnění, radosti a nové energie. Moc děkuji za krásný zážitek a těším se na další poznávání."

Ondřejka, výtvarnice, profesionální masérka, lektorka Mohendžodáro

"Jirka je velmi milý, zábavný a inspirativní člověk. Během našeho setkání byl velmi citlivý a respektující k mým počátečním obavám a strachům. Vše nakonec plynulo samo, volně a svobodně. Bylo to hravé, bezpečné a dobrodružné. A za to vše moc dekuji." 

Lenka, profesionální masérka

"Jirka je úžasně otevřený, živý a pozitivní člověk, do masáže jde naplno, všechny techniky ovládá na jedničku a neúnavně s Vámi poletí tak dlouho a tak vysoko jak dokážete. Při bondáži si citlivě, ale nekompromisně podmaní vaše tělo a naloží si s ním jak mu je libo, nudit se člověk rozhodne nestihne :)"

Martin a Olča, zkušený hravý Fetiš + BDSM pár

"Masáž, kterou Jirka poskytuje, je plná krásné, hřejivé, slunné mužské energie. Pevné, dynamické a přitom bezpečné doteky přinášejí klid tělu a spokojenost duši. Z vlastní zkušenosti vím, že jde o neobyčejný zážitek."

Lída, malířka, zpěvačka, skladatelka

"Byla to má první masáž. Měla jsem strach, zda se mi podaří se uvolnit před cizím mužem, i z důvodu, že jsem řešila strach z mužů. Jirkovi se svou pozorností a citlivostí podařilo získal mou důvěru. Plně respektoval má přání i mé tempo. Během masáže, která proběhla v pomalém až meditativním rytmu, se mi povedlo hluboce se propojit sama se sebou. Ani jsem do té doby netušila, že je něco takového možné. I když je to rok a půl, co jsem první masáž absolvovala, a pocit napojení někdy slábne a někdy sílí, vědomí toho, že je to možné, mi zůstává dodnes. Byl to jeden z důležitých momentů, který ovlivnil můj život. Děkuju."

Hanka, fyzioterapeutka a somatická průvodkyně

"Když jsem přišla poprvé k Jirkovi na masáž, byla jsem hodně ve vnitřní nepohodě. Jirka to vycítil a díky jeho empatii a jemným a trpělivým dotekům, jsem si masáž nakonec moc užila. Jirku můžu jen doporučit, už jsem byla několikrát a ráda půjdu znovu."

Andrea, profesionální masérka a osobní kouč

"Když potřebuješ cítit pocit bezpečí a zažít jaké to je, když někdo intuitivně ví, co potřebuješ, pak Jirka je ten pravý. Má velký dar získávat důvěru druhých a otevírat jejich srdce. Pak si můžeš dovolit plně se odevzdat do jeho rukou a prožít to, co potřebuješ. Je to pro mě člověk s otevřeným srdcem a chutí pomoci ti tam, kde je třeba."

Zuzka, psychoterapeutka a lektorka v oblasti seberozvoje a závislostních vztahů

"Som vďačná, že som si na prvú intímnu skúsenosť (vaginálne mapovanie) vybrala Jirku. Predtým som sa nikdy nestretla s toľkou pozornosťou, ktorú mi pri liečbe joni venoval, vnímal citlivo každý jeden môj pohyb, reakciu, grimasu. Cítila som sa v bezpečí a videná, vnímala som, že vie čo robí. Na ten okamih som dlho spomínala v dojatí a jeho prístupom mu patrí miesto v mojom srdci."    

Lenka, profesionální masérka

"Milý Jirko. Děkuji za nádhernou masáž a plné napojení na mne a mé potřeby. Dlouho se nikomu nepovedlo mne uklidnit natolik, že bych vypla hlavu a užívala si každý dotek, každý okamžik, což mnohem umocnilo můj zážitek z masáže. Dal jsi mi pocit uvolnění, bezpodmínečného přijetí, pozornosti a svým dotekem tolik lásky, že z toho mohu čerpat ještě následující dny. Mnohokrát děkuji. S úctou a pokorou Radka"

Radka, profesionální masérka

"Při masáži s Jirkou jsem se cítila v bezpečí, což je pro mě hodně důležité...jeho doteky mi přinesly úlevu, harmonii, cítila jsem pocit bezvládí těla, povznesenost, stavy blaženosti a hlavně klidu. Každý moment mi připadal tak milý, jeho úsměv a jeho energie mi vždy rozzáří celý den:) To samé jsem cítila při dearmouringu - naprostý vesmíru odevzdaný pocit :) Takovouhle profesionální masáž jsem asi ještě nikdy nedostala. děkuji :)"

Zuzka, profesionální masérka

"Měla jsem možnost potkat Jiřího na jednom celostním kurzu, kterým on sám už prošel před časem. Hned při první společné praxi jsem byla velmi překvapená z toho, že má nedůvěřivá osoba se dokázala v jeho přítomnosti uvolnit a prožívat pocity uvolnění a potěšení, kterým vždy před tím předcházel strach a stud. Při dalších tantrických masážích to bylo vždy stejně uvolňující, vzrušující a léčivé. Jako masér dokáže být Jirka velmi vědomý a napojený na klienta se 100% soustředěním a to vzbuzuje v člověku důvěru a uvolnění.....tím pádem se dosáhne buď efekt velmi léčivý a nebo prožití extáze a rozkoše. Vše je díky vykomunikování před samotnou masáží tak, jak si člověk přeje a nebo cítí, že potřebuje. Vřele doporučuji každému, kdo chce prožít novou krásnou extatickou zkušenost při tantrické masáži v rukách profesionála a člověka který to dělá s láskou a zájmem, nebo cítí, že by chtěl léčit svou duši skrze vědomý dotek."

Soňa, fyzioterapeutka, profesionální masérka

"Masáž s Jiřím pro mně vždy byla velkým ponořením se do sebe a poznáváním vlastního nitra. Jirka je silně intuitivní člověk a jeho vedení masáže pro mně velmi citlivé a přitom hluboké. Každé setkání bylo šamanským zážitkem. Vždy přesně ví, co je třeba. Nikam netlačí a dokáže využít přítomný okamžik přesně dle potřeb klienta."

Katka, profesionální masérka, lektorka a osobní kouč

" Jirko, děkuju, že jsem svoje vázací poprvé mohla zažít s Tebou. Být tady a teď je moje velké téma, moje nynější životní cesta a cíl. Děkuju, že jsem mu zase o krok blíž. Kladla jsem Ti (a si) překážky, které mi nedovolily být vždycky sebou samou, ale ty ses nenechal rozhodit. Vnímal jsi je. Vnímal jsi všechno. Moje pohyby, výrazy, emoce, a všechny signály, které jsem Ti vědomě nebo nevědomě poslala. Reagoval jsi na ně citlivě, tak, jak to přesně daný okamžik chtěl. Těším se na další setkání, na hlubší spojení, a na menší zimu :-D"

Majda, studentka, herečka

"Conscious sexuality
S Jirkou jsem zažila svou iniciaci do bondáže a bdsm. Za podmínky i atmosféru, které mi nastavil a poskytl, díky nimž jsem se mohla hluboce a s důvěrou oddat a ponořit do dosud nepoznaných zákoutí svého těla a mysli, cítím velký vděk. ( poddaně poníženě ztrápeně orgasmická skoro celá :-))
Radost a potěšení v těle, které jsem mohla přijímat od Jirky během celostní smyslné masáže, byly pro mně absolutně jedinečným zážitkem.
Jeho zkušenosti a vědomý přístup, byly pro mně přesně tak dokonalé, jak jsem v počátcích práce se svým tělem potřebovala dostat. A které nadšeně kdykoliv znovu vyhledám. Jeho "ažzahrobafyzickemožnosti" oddaná Z"

Zuzka, fyzioterapeutka, masérka

"K Jirkovi jsem přišla na masáž v době, kdy jsem se rozváděla a přála jsem si znovu najít cestu k mužům. Cítila jsem se naprosto bezpečně, ta důležitost přijetí mi pomohla velmi se uvolnit a masáž si užít. Jirka je velký profesionál, neměla jsem sebemenší pocit, že by něco mělo být jinak. Velmi doporučuji." 

Hanka, profesionální masérka a učitelka tantra jógy

"Ahoj Jirko, chci ti poděkovat za krásné masáže i tvůj citlivý vědomý přístup. S tebou je vždy pocit klidu a pohody hned. Prostě hned :-) Umíš vytvořit prostor, ve kterém se i ten poslední obláček pochybností a obav rozplyne v uvolnění, vnitřní jemnost, zklidnění a harmonii. A pak se to děje - zázraky těla, spojení s Duší, jednota bytosti. Jsem ucelena. Ve svém těle plně vtělena. Se sebou na všech rovinách v Lásce propojena....A už teď vím, že přijdu k tobě zas...Jirko, děkuji. A děkuje i tělo mé za doteky tvé.
P.S.: Jirka Mošna = profesionální, citlivý, příjemný, vtipný... prostě borec ;-)"

Světla, vědma a lektorka

"Jirko, z vaginálního mapování si hodně pamatuji, že jsem se ze začátku bála, jestli překonám svůj stud a jestli to vůbec zvládnu - přijímat dotyky od muže, se kterým vlastně nemám vztah... Pomohla mi Tvá schopnost být maximálně přítomný, hřejivě neposuzující a zároveň přirozeně vnímavý a pozorný. Pocítila jsem důvěru, byl jsi ke mně jemný, ale zároveň jsi byl pevnou oporou a vedením v léčivém procesu, který jsem tolik potřebovala. Jsem Ti za to velice vděčná. Jsem ráda, že jsem měla tuto šťastnou zkušenost vaginálního mapování od muže, od Tebe, bylo opravdu hodně hojivé. Děkuji a přeji Ti i hodně stejně spokojených klientek. Dina" 

Dina, profesionální terapeutka a masérka

"Byla to moje druhá tantrická masáž, a byla jiná než ta předtím. Po této jsem si uvědomila spoustu věcí. Byl to opravdu silný zážitek a velmi překvapující. Nečekala jsem, že to ve mě probudí ty pocity, které jsem předtím ani neznala. Za mou osobu mohu říct že to všem doporučuji. Masáže se lišily v tom, že ta první masáž byla spíš taková ta jemná, ale ta druhá byla na mé přání drsnější a byla příjemná. V té chvíli jsem si taky uvědomila, že potřebuji v té intimní sféře dominantního partnera. A s tím souviselo i mé dosavadní sebeovládání. Také to bylo jiné v tom že poprvé jsem tam byla sama a podruhé v páru. A tam se to vše stalo, v tu chvíli jsem si uvědomila že to, co potřebuji, není to, co jsem měla předtím, bylo to stále pořád o tom sebeovládání, žila jsem v něčem jiném, než jsem opravdu chtěla. Žila jsem v lítosti, kterou jsem si nikdy nepřipouštěla. Ano, v těch okamžicích, kdy se každé škrábnutí a každé plácnuti důtek dostalo na moje tělo, se to ve mě prohlubovalo, to neštěstí, které jsem nikdy nechtěla probudit. Už po té první masáži jsem věděla, že je něco špatně v mém životě , ale neuvědomovala jsem si, že už i mě samotnou to ničí. Že musím vždy být ta, která je kreativní a zodpovědná, nebo že ten člověk, co ležel vedle mě, nikdy neuměl mě potěšit od začátku do konce. Že už mě bral jako samozřejmost, a náš život pomalu, ale jistě, byl stereotyp, který mě ničí. Vždy to bylo stejné: žádná předehra jen rychle zasunout a udělat mě a pak sebe. Bylo to bezduché. A jak jsem tam ležela před cizím mužem úplně nahá a ještě ke všemu vnímal mé signály, to bylo pro mě víc než uspokojení. Říkala jsem si, proč bych nemohla být už konečně sama sebou a ne se pořád sebeovládat, nebo dělat to, co se ode mne očekává. Po té masáži jsem si řekla: a dost, chci být vedle někoho s kým to budu zase já, bez té lítosti a očekávání. Někoho, kdo by mě bral jako ženu, jako někoho sobě rovného, jako někoho, koho i já budu bezedně milovat, protože do té doby jsem nevěděla ani v nejmenším, jak chutná láska. Ano, dalo mě to hodně moc dobrého, ale i toho sebe-otevření a poznání samu sebe co já opravdu chci. Dalo mě to i sílu odejít od manžela a najít si někoho, s kým zažívám to, co s nikým předtím. S tím, s kým jsem teď, jsem sama sebou bez žádného sebeovládání, bez těch pocitů samozřejmosti. Dává mě vše, co já potřebuji a já dávám jemu, co potřebuje. Poprvé v životě mám pocit v mém srdci naplnění, lásky a hlavně klidu. Děkuji za otevření očí. Protože kdybych na tantrickou masáž nešla, tak bych nikdy nepoznala samu sebe a to, co opravdu chci…"

Iveta, administrativní pracovnice


CENY A OBJEDNÁNÍ

Praxe mi ukázala, že setkání se mnou, mají největší efekt, trvají-li cca 2,5 - 4 hodiny "hlavního programu". Proto jsem se rozhodl téměř nenabízet žádné jiné možnosti, než právě čtyřhodinové setkání, které v případě aktuální potřeby s konkrétním klientem a umožňují-li to provozní podmínky, bezplatně prodlužuji až na 5 hodin.
Celé setkání se skládá z několika částí a všechny tyto části jsou zahrnuty v ceně a čase určeném pro toto setkání.
Tyto části jsou různě dlouhé, dle potřeby klienta. Např. při prvních setkáních bývá delší úvodní pohovor a vyjasnění záměru, oproti opakovaným setkáním. Nebo při masážích a shibari u žen počítám s delší dobou na "uvnitřnění prožitků a návrat do reality". Vždy je součástí setkání osprchování klienta po úvodním pohovoru před zahájením poskytování samotné služby. 

Cena setkání je tedy:
5.700 Kč za 4-hodinové setkání (až 5 hodin, pokud to vyžaduje stav klienta, o případném prodloužení rozhoduji já)
Za každou další hodinu dopředu sjednanou navíc - tedy plánovanou a objednanou předem - je 1.500 Kč navíc. U nových klientů mohu požadovat zálohu zaplacenou předem ve výši 500 Kč. Při setkáních vedených v Praze účtuji dle vybraného prostoru příplatek 400 - 1.000 Kč za celé setkání.

Výjimečně lze sjednat i kratší setkání - cena pak bude dohodou, minimálně však 2.000 Kč za jednu "ukázkovou hodinu" s ohledem na přípravu, pronájem studia a organizační a další okolnosti.

Můžeme se dohodnout i na poskytnutí služby ve Vašich prostorech či prostorech Vámi zajištěných i mimo mé obvyklé lokality (Hradec Králové, Pardubice, Praha), můžeme si též domluvit další formy spolupráce - koučování na dálku, osobní výuku, párové setkání s výukou a masáží, různé semináře i vícedenní výcviky postavené dle Vašich představ - podmínky si pak domluvíme individuálně - neváhejte se ptát a přát si, co by nejvíce vyhovovalo Vám.

Platba je možná dopředu převodem na bankovní účet, nebo v rámci funkčních systémů FKSP atp. na fakturu s platbou převedenou před setkáním, nebo v hotovosti či okamžitou platbou převodem na místě, nebo dárkovým poukazem.

Nejsem plátcem DPH.

Telefon: 774 895 391
E-mail: jirka(a)mosnovi.cz
Bankovní účet u FIO: 2601297662/2010
Sjednání setkání - nejlépe telefonicky!

Před prvním setkáním s novým zájemcem/kupujícím s ním chci hovořit po telefonu/případně osobně, ale můžete mne kontaktovat i na mailové adrese a zavoláme si později.

Zrušení termínu setkání:
Zrušit závazně sjednaný termín setkání, na kterém se domluvíme, je možné 24 hodin před sjednaným časem a datem setkání, 24 hodin až 2 hodiny před plánovaným časem a datem setkání požaduji úhradu stornopoplatku ve výši 500 Kč. Zrušení objednávky či přeobjednání v době kratší než 2 hodiny před dohodnutým setkáním je považováno za absenci zákazníka - více najedete na záložce "Podmínky a pravidla".

Provozovatel

Ing. Jiří Mošna, MBA                    
IČ: 06353983

Kontakty

Email: [email protected]
Tel.: + 420 733 42 70 74 

Designed with Mobirise ‌

Free Offline Web Page Builder